SORUNSUZ UZUN İLİŞKİLER

Ülkemizde birçok erkek cinsel sorunlar yaşıyor. Fakat erkekler kendilerini yönlendirici olduklarını düşündükleri için bu sorunu kabul etmiyorlar. Kimisinin de yaşadığı kültürden dolayı cinsel sorunun olduğunu kabul etmesi zor oluyor. İşte burada erkekler için devreye giren geciktirici spreyi ürünü oluyor. Erkeklerin kullanmış olduğu bu ürün ereksiyon sağlayıcı bir üründür. Takviye ürünü de diyebiliriz. Şehvetli dakikalar geçirmenize olanak sağlayacak bir üründür. Profesyonel anlamda dünyaca üretilmiş bir spreydir.

Erkeklerde görülen bazı cinsel problemler için kullanılır. Erken boşalma cinsel isteksizlik ve serleşme problemi yaşayan cinsel güç isteği çeken kişiler kullanmaktadır. Her erkek yaşamı boyunca bazı sorunlar yaşar. Böyle sorunlar yaşayan erkekler ise öz güven kaybı ve depresif yakınlamalar yaşayabilir. Ama bu geciktirici spreyi kullanan insanların böyle sorunları ve dertleri olmuyor. Çünkü bu ürünü kullanan erkeklerin sorunu ortadan kalkmış oluyor güçlü bir spreydir. Böylelikle partneriyle birlikte oldukları zaman daha haz alarak bir ilişki yaşarlar. İlişki içerisinde kısa sürede bitmeler ortadan kalmış bir hale gelmektedir. Bu sayede cinsel hayatları aktif hale gelmiş olur. Uzun soluksuz gecelerin en etkili yollarından biridir. Partneriniz bu geceler ile sizin için daha çok etkili hazlar duyacak sizin arzu içinde daha çok isteyecektir.

Kullanım şeklide oldukça basit ve güvenlidir. İlişkiye girmeden önce 5 dakika 10 dakika ya da 20 dakika önce penise sürülerek deriye yedirilir. Birçok kişinin bünyesi farklı olduğu için spreyin etkili olma zamanı değişebilir. Erkeklerin rahatça kullanabilecekleri bir üründür. İçerisinde yer alan özel bileşenler sayesinde ereksiyon olmanızı güçlendirir ama boşalma hazzını azaltır. Cinsel gücü ve performansı arttırdığı içinde karşılıklı ilişkilerde sorun yaşanmaz ve böylece mutlu bir cinsel ilişki ortaya çıkar. Geciktirici spreyi kullanan insanların zevkin üst seviyelerine çıkmaktadır. Sağlık açısından sorun içermeyen bir spreydir. Fiyat olarak çok uygun ve Sertifikalı bir üründür. Satın alırken orijinal olan ürün alınmalıdır. Orijinal olmayan ürün tercih edilmemelidir. Cinsel hayatınızda sorun yaşamak istemiyor ve güzel bir ilişki yaşamak istiyorsanız bu sprey kullanmalısınız.

 

Geciktirici Sprey

Geciktirici %100 Memnuniyet Almanyadan ithal orjinal geciktirici sprey Aynı gün kargolama Aras Kargo ile kapıda ödeme En uygun fiyat garantisi Paket gizliliği
Stag Geciktirici Sprey

İsim: Ozan T. , Yaş: 29, Şehir: Ankara Bayan Azdırıcı Kullanıcı Yorumları
İngiltereye iş seyahatine gittiğimde oradaki bir yetişki mağazasında farklı markada bu tarz bir ürünü 120€ ücret vererek satın aldım.Kız arkadaşım da kullandığımda acayip etkisini gördüm fakat ücretinden dolayı bi ikincisini almak istemedim.İnternette araştırıncada Stag Sprey buldum.Stag Sprey diğer üründen hem ucuz hem daha etkili, okadar etkiliki


Lütfen Yorum Ekleyin

Siparişleriniz İçin Telefon Numaramız

0850 840 4256

0232 421 6677

Çağrı Merkezi

Telefon numaranızı bırakın, en kısa zamanda personellerimiz sizi arasın.

Barkod Sorgulama

Kullandığınız ürünün orjinal olup olmadığını buradan sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Geciktirici Sprey Mersin Siteniz

Mersin ya da diğer adı ile İçel’e ulaşım her bakımdan kolaydır bu bakımdan Stag 9000 geciktirici spreyin buraya gelme süresi azami iki gündür. Teslimat sırasında gizlilik kurallarına harfiyen uyulduğu için de kişinin mahremiyeti hiçbir şekilde zedelenemez.

Stag 9000 geciktirici sprey, erken boşalma sorununa karşı oluşturulmuş bir alternatiftir. İlaç değildir bu bakımdan eczanelerde bulunmaz.

Almanya’dan ithal olan Stag 9000 geciktirici sprey, 45 yıldır bakanlık izni ile Türkiye’de satılmaktadır. Bugüne kadar müşterilerinden aldığı tek olumsuz şikâyet “ Daha büyük kutulara yapılmaması “ olan firma, ürününe oldukça güvenmektedir.

Stag 9000 geciktirici sprey Türkiye ve Avrupa’da geçerli olan tüm sağlık taramalarından geçmiştir. Bu bakımdan herhangi bir hastalığa ya da alerjik bir reaksiyona, tahrişe, kızarıklığa, kaşıntıya neden olmamaktadır.

Stag 9000 geciktirici sprey kullanıcıya 30 dakikalık bir ilişki sunar. Bunu ise içeriğindeki birleşenler ile kasları temel işlevlerini sekteye uğratmadan dondurarak gerçekleştirir. Stag 9000 geciktirici spreyin doz miktarı en fazla iki püskürtmedir. Daha fazlası daha fazla ilişki süresi sağlamamaktadır ki bu sağlığa da aykırıdır zaten.

Türkiye'nin Her Yerine 24 Saatte Kargo!
Yurtiçi Kargo - Granti - Akbank - Yapı Kredi - Türkiye iş Bankası - Finansbank - Teb - HSBC